ALTIN ORAN MAKET

20 yılı aşkın tecrübe üzerine kurulan Altın Oran Maket, daima sektörün yeniliklerine öncü olmuş kadrosu ile başta mimari tasarımlar olmak üzere, tüm endüstri tasarım maketlerinin ve 1/25 ölçekli dış hava şartlarına uygun park maketlerinin imalatını titizlikle yapmaktadır. Altın Oran Maket, emlak pazarlama alanındaki bir satışın daha etkili olmasında veya oluşturulan tasarımların sunumunun daha etkili hale getirilmesinde, tüm teknolojik imkânları kullanarak istenileni kreatif çözümlerle birlikte beklentilerin hep üstünde sunmayı misyon edinmiştir.
Mimari maket sektörünün ihtiyaç duyduğu tüm yenilikleri, gerek ışıklandırma, gerekse hareketli sistemler kullanarak uygulanabilirliğini sağlamak adına, özverili bir şekilde tüm zamanını harcayan bir ekibin bir araya geldiği yerdir Altın Oran Maket. Ayrıca Altın Oran Maket atölyesi tüm bu yaratıcı ve yenilikçi çalışmaların yapıldığı ayrı bir bölümü de içinde barındırmaktadır.
Tamamı alanında profesyonel ve yaptığı işi severek yapan mimar, mühendis, bilgisayar uzmanı ve teknikerlerden oluşan tecrübeli ve eğitimli kadrosu ile Altın Oran Maket tüm varlığını sürdürmektedir. Deneyimli ekibimiz, başta interaktif maket, otomasyonlu maket, mekatronik ve mekanik hareketli maketler olmak üzere, tüm mimari maketleri daha kaliteli ve daha işlevsel kılmak adına, özverili bir çalışma ile hizmet vermektedir. Bunların dışında; özel tasarım prototip modellerinin ve 3 boyutlu yapıların imalatlarınıda yapmaktadır.
Altın Oran Maket, % 100 müşteri memnuniyetini ve karşılıklı güveni her zaman en üstte tutan bir anlayışı kendisine prensip edinmiştir. İnşaat sektörünün zamana karşı yarıştığının ve her geçen zamanın çok önemli olduğunun bilincinde olan Altın Oran Maket, zamanında teslim garantisi veren tek firmadır.